I´m done.

úterý 4. března 2014

grafika 5 3.úkol






































Vystavil Unknown v 1:22 Žádné komentáře:
Odeslat e-mailemBlogThis!Sdílet na XSdílet ve službě FacebookSdílet na Pinterestu

grafika 5 2.úkol
















Vystavil Unknown v 1:19 Žádné komentáře:
Odeslat e-mailemBlogThis!Sdílet na XSdílet ve službě FacebookSdílet na Pinterestu
Novější příspěvky Starší příspěvky Domovská stránka
Přihlásit se k odběru: Příspěvky (Atom)

O mně

Unknown
Zobrazit celý můj profil

Archiv blogu

  • ▼  2016 (17)
    • ▼  června (6)
      • Cyklus vody
      • Pozvánka na stužkování :)
      • Můj pokrok v Mounthblue
      • Referát do chemie
      • Konečná verze AP
      • Tablo
    • ►  dubna (3)
    • ►  února (2)
    • ►  ledna (6)
  • ►  2015 (37)
    • ►  prosince (3)
    • ►  listopadu (5)
    • ►  října (2)
    • ►  září (1)
    • ►  června (12)
    • ►  března (6)
    • ►  ledna (8)
  • ►  2014 (36)
    • ►  prosince (1)
    • ►  listopadu (7)
    • ►  září (2)
    • ►  června (1)
    • ►  května (5)
    • ►  dubna (2)
    • ►  března (10)
    • ►  února (7)
    • ►  ledna (1)
  • ►  2013 (25)
    • ►  prosince (5)
    • ►  listopadu (3)
    • ►  října (7)
    • ►  září (1)
    • ►  května (3)
    • ►  dubna (5)
    • ►  března (1)
  • ►  2012 (2)
    • ►  prosince (2)
Motiv Jednoduchá. Obrázky motivu vytvořil(a) luoman. Používá technologii služby Blogger.